5 تکنیک بازاریابی اینترنتی و طراحی سایت پزشکی

امروزه خدمات پزشکی دچار تحولات زیادی شده است، که این امر برای افراد فعال در این حوزه فرصت ها و چالش های جدیدی ایجاد کرده است. یکی از این تغییرات، تحول در سیستم پرداخت خدمات است، در گذشته هزینه پرداختی با توجه به میزان خدمتی که دریافت میشد، تععین می گردید، اما امروزه بر اساس شفافیت کار، کیفیت خروجی و رضایت بیمار این هزینه تعیین می گردد. دومین تغییر افزایش تعداد افرادی است که از خدمات پزشکی و سلامت استفاده می کنند.که باعث شده اند دو مبحث (چگونه) و (به چه کسی) تحت تاثیر قرار بگیرند، در نتیجه نقش پزشکان نیز به عنوان تصمیم گیرندگان اساسی تغییر کرده است.

مشاهده متن کامل

چرا رضایت بیمار اهمیت زیادی دارد و چگونه می توان آن را بهبود بخشید؟

رضایت بیمار در واقع یک شاخص برای تشخیص اینکه یک بیمار چقدر خوب در مرکز درمانی یا مطب شما درمان شده است. واژه چقدر خوب علاوه بر کیفیت درمان به رضایت بیمار از رفتار کارکنان شما نیز اشاره دارد. این شاخص مقیاسی برای سنجش کیفیت درمان است و دیدگاه های مفیدی نسبت به جنبه های مختلف خدمات سلامت از جمله اثر بخشی درمان و سطح شناخت آنها از این موضوع در اختیار پزشکان و کارکنان این حوزه قرار می دهد.

مشاهده متن کامل

تخصص پزشکی و نام خود را به یک برند قدرتمند تبدیل کنید

تصویر کلمه "برندینگ" در ذهن اکثر افراد یک لوگو یا یک امتیازاست . در صورتی که برندسازی بسیار فراتر از این واژه هاست. برند در واقع کسب و کار شما و ارزش های اصلی آن را برای مشتریان شما تعریف می کند. برند به مشتریان اعلام می کند که با کسب و کار شما می توانند تجربه ای منحصر به فرد داشته باشند.هدف از برندسازی این است که مشتریان شما کسب و کار شما را بشناسند، به آن علاقه پیدا کنند و به کسب و کار شما حس اعتماد پیدا کنند. به نحوی که هروقت به به محصولات یا خدمات شما نیاز پیدا کردند اولین چیزی که به ذهنشان میرسد برند شما باشد.

مشاهده متن کامل

10 استراتژی کلیدی جهت ایجاد مزیت رقابتی در خدمات پزشکی

با افزایش روز به روز تعداد کلینیک های پزشکی رقابت بین آنها نیز در حال افزایش است. حتما شما هم هر روز با تبلیغات بیشمار این مراکز و ارائه خدمات جدید و متنوع و ارزان آنها مواجه شده اید. با این همه تبلیغات و خدمات متنوع ایجاد مزیت رقابتی برای یک مرکز کار بسیلر دشواری است. شما باید بدانید که یکی از بهترین روش ها برای ایجاد برتری و ماندن در فضای رقابت ارائه خدماتی است که بیماران از شما انتظار دارند و باید تمرکز خود را بر روی جامعه هدف خود که در جستجوی خدماتی مانند خدمات شماست قرار دهید. در این راستا حضور قدرتمند شما در فضای مجازی برای بازاریابی پزشکی یک اصل مهم است.

مشاهده متن کامل

پنج اصل مهم در طراحی وب سایت پزشکی تاثیرگذار

به عنوان پزشک، هدف اصلی از طراحی و پیاده سازی وب سایت، ارائه ی اطلاعات در مورد خدمات تخصصی پزشک و مطب به بیماران است، با امید به اینکه بیماران یرای تعیین وقت و یا مشاوره با مطب تماس بگیرند و به پزشک مربوطه مراجعه داشته باشند . طبق گزارشات Pew Internet تقریبأ ۷۲ درصد جستجوهای اینترنتی در کشورهای پیشرفته در زمینه ی اطلاعات پزشکی می باشد.

مشاهده متن کامل