طراحی سایت پزشکی حرفه ای

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکان

مراجعین گوناگونی وارد مطب می‌شوند و سوالات مختلفی از من در مورد استفاده از داروها می پرسند، همچنین نوبت دهی که توسط منشی صورت می‌گیرد خیلی ناراضی هستند و خیلی علاقمند بودند که یک سیستمی باشد که به راحتی نوبت خود را از قبل بگیرند. هر روز که می گذشت تعداد سوالات و ابهامات از بیماری های مختلف برای مراجعین بیشتر می شد.
اینگونه سوالات با نداشتن زمان یک مشکل بسیار بزرگی برای من شده بود اما صحبت با چندین کارشناس توسعه کسب و کار و با بررسی های متعدد به این نتیجه رسیدیم که با طراحی سایت پزشکان میتوانیم به اهداف مورد نظر خودمون دست پیدا کنیم و مریض های که به مطب مراجعه می‌کنند راضی تر کنیم.

امکانات طراحی سایت پزشکی

پس از طراحی و پیاده سازی سایت اختصاصی پزشکی مراجعین راضی و خوشحال تر بودن و طراحی سایت پزشکی برای رشد و فراگیر شدن در بین مخاطبین برای من بسیار چشم گیر شده بود . ویژگی های طراحی سایت پزشکی شامل موارد ذیل می گردد.
مشاورآنلاین در هر زمان
ثبت منشی برای هر پزشک در پنل مورد نظر
امکان گزارش گیری دقیق از تمامی فعالیت های انجام شده
امکان گزارشگیری
امکان ثبت نوبت های بیماران
ارسال پیام آنلاین به بیماران
امکان پرداخت حق نوبت به صورت آنلاین
امکان ایجاد حساب کاربری برای پزشکان و بیماران
قوی ترین امکاناتی که وبسایت پزشکان می تواند داشته باشد، تمام موارد فوق را شامل می شود؛کمک بسیار شایانی به یک پزشک خواهد کرد تا به مراجعین بیشتری رسیدگی شود. همین طور می توانیم سبب راضی شدن بسیاری از افراد شویم.

چرا همین حالا باید یک سایت اختصاصی مربوط به پزشکان را پیاده سازی کنم؟

با مراجعین خود در هرزمانی در ارتباط باشید.
مقالات روز را در اختیار مراجعین قرار می دهید.
در بین دیگر پزشکان شناخته خواهید شد.
مراجعین بیشتری را جذب خواهید کرد.
به پرسش های مراجعین خود در هر مکانی می‌توانید پاسخ دهید.
طراحی سایت
طراحی سایت دندانپزشکی دیجیتال مدیکال
طراحی سایت پزشکان بصورت کاملا ریسپانسیو
ایجاد امنیت بسیار بالا
سیستم مدیریت فایل پزشکی
طراحی بخش مقالات پزشکی
طراحی بخش معرفی پزشک
قراردادن ارائه خدمات و تخصص ها
طراحی بخش پرسش و پاسخ
طراحی بخش تصاویر و فیلم
سیستم نوبت دهی آنلاین
درگاه اینترنتی
 
طراحی سایت پزشکی ریسپانسیو
 
علم پزشکی هر روزه در حال پیشرفت و تکامل میباشد و فقدان اطلاعات و دسترسی کم به اطلاعات درست در این زمینه کاری میتواند برای خیلی از افراد مشکل ساز گردد. شاید شما هم اطلاع داشته باشید که روزانه میلیون ها نفر در موتور جستجوی گوگل به دنبال اطلاعاتی برای بیماری خود یا اطرافیانشان میگردند و در نهایت به وب سایت مورد نظر رسیده و از اطلاعات داخل آن استفاده مینمایند. حتی اگر از وب سایت پزشکی مورد نظر هم خوشش بیاید هر روز به آن سر زده و حتی آن وب سایت را به دیگران معرفی مینمایند.
حتی امروزه مخصوصا در ایران تعداد کمی از پزشکان هستند که وب سایت شخصی برای خود را دارند تا مهارت ها و رشته پزشکی خود را در آن معرفی نموده تا بازدید کنندگان آنها از وی اطلاعات دقیق داشته باشد. خوشبختانه امروزه پزشکانی نسبت به سایرین موفقتر هستند که با علم اینترنت آشنایی زیادی داشته باشند. آنها میتوانند تمامی وقتهای ویزیت که به مریضان خود میدهند را به صورت  اینترنتی و با دردسر کم بدهند. مریضان از منزل یا حتی محل کار خود میتوانند به راحتی ساعت های خالی را ملاحظه نموده و در جهت گرفتن وقت ویزیت اقدامات لازم را نمایند.
امکان دادن مشاوره رایگان در غالب پرسش و پاسخ متداول میتواند یکی از بخشهای بسیار جذاب دیگر در یک وب سایت پزشکی و مرتبط با مسایل پزشکی باشد. چراکه بسیاری از مراجعه کنندگان غالبا یک فرمت سوال مشخص را دارند که شما میتوانید قبل از اینکه آنها با مطب شما تماس حاصل نمایند از این قسمت جواب سوال خود را بگیرند. حتی چنانچه بر روی همین قسمت سرمایه گذاری بیشتر نمایید میتوانید با استخدام نمودن یک نیروی کاری به صورت چت و یا با صدا با مراجعه کنندگان ارتباط برقرار نموده و از آنها دعوت کند تا به صورت حضوری به مطب شما مراجعت نمایند.
معرفی مطب و صفحه درباره ما و حتی تماس با ما میتواند یکی دیگر از صفحات و بخش های استراتژیک کسب و کار شما باشد. شما میتوانید در این صفحات خود را بهتر به بازدید کنندگانتان معرفی نموده و حتی آنها را تشویق و ترغیب نمایید تا وب سایت و مطب شما را به صورت آنلاین به دیگران معرفی نمایند. مطمئن باشید که شرکت طراحی سایت اطلس وب در این زمینه برای شما پیشنهادهای فوق العاده ای را دارد تا بتوانیم در مدل کسب و کار شما و رونق آن سهم کوچکی داشته باشیم.
یکی از بخشهایی که میتواند در نهایت برای وب سایت شما بازدید کنندگان زیادی را به ارمغان بیاورد قسمت اخبار و مخصوصا مقالات میباشد. مطمئنا در زمینه هر رشته پزشکی روزانه مقالات بسیار زیادی به وجود خواهد آمد و حتی از مقالات قبلی در جهت دادن اطلاعات به بازدید کنندگان خود میتوانید استفاده نمایید. وجود مقالات و حجم بالای اطلاعات و متن ها و تصاویر باعث خواهد شد که موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل  وب سایت شما را بهتر بشناسد بطوریکه رتبه بالاتری نسبت به سایرین پیدا خواهید نمود و در نتیجه جستجو بهتر نشان داده خواهید شد. به عنوان مثال کاربران با تایپ نمودن کلماتی مانند بهترین پزشک, لیست مطب پزشکان, متخصص جراحی, پزشک عمومی و .... میتواند به عنوان اولین وب سایت و در اولین صفحه وب سایت شما را رویت نماید. بنابراین بازدید کنندگان شما در نهایت به مشتریان و مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند نمود.
 
طراحی سایت پزشکی حرفه ای
 
همچنین در یک وب سایت مرتبط با مسائل پزشکی و پزشکان میتوانید برای مریضان خود پرونده الکترونیکی ایجاد نمایید. بطوریکه در هر کجا که قرار دارند به صورت آنلاین و تنها با دانستن نام کاربری و کلمه عبور خود به پرونده پزشکی دسترسی پیدا نموده و آن را مطالعه و یا حتی آن را به پزشک دیگر هم نشان دهد. بنابراین امروزه کاربران به دنبال چنین سرویس هایی هستند که مطمئنا در وب سایت شما همه اینها را خواهند داشت.
معولا در طراحی چنین وب سایت هایی میتوانیم چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه دهیم که عبارتند از

امکانات و ویژگی های وب سایت پزشکی حرفه ای

طراحی صفحه وب  رزرو و تعیین وقت قبلی
طراحی صفحه وب  پرداخت از طریق درگاه  های بانکی مانند ملت و ملی و پارسیان و پاسارگاد و ...
طراحی صفحه وب  مشاوره آنلاین
طراحی صفحه وب  درج و دانلود مقالات و اخبار مربوط به پزشکی
طراحی صفحه وب  ثبت نام کاربران برای مشاهده های گرفته شده و تغییر وقت  
طراحی صفحه وب  نمایش تازه های پزشکی

ثبت دامنۀ اختصاصی

آدرس سایت پزشکی شما چه خواهد بود؟ شما می‌توانید خیلی سریع دامنه مورد نظرتان را ثبت کنید یا دامنۀ قبلی خود را به سایت متصل نمایید.

درخواست وقت ملاقات

با استفاده از فرم‌ساز پرتال، به راحتی می‌توانید یک فرم دریافت وقت برای مریض‌های خود ایجاد کنید و تمام اطلاعات مورد نظرتان را بگیرید.

پیامک درخواست ملاقات

اگر بخواهید می‌توانید به محض تکمیل شدن فرم ملاقات توسط یک مریض، با پیامک از این موضوع مطلع شوید.

برای آنکه کار خودتان را ساده‌تر کنید، می‌توانید فرم درخواست ملاقات را به یک درگاه پرداخت اینترنتی متصل نمایید.

اخبار و مقالات پزشکی

به راحتی، آخرین اخبار خودتان را به اطلاع بیماران برسانید و با تولید مقالات پزشکی، مشتری‌های جدید جذب کنید.

ارائه دسترسی به منشی

شما می‌توانید یک یا چند دسترسی مختلف (با محدودیت‌های مورد نظرتان) برای منشی یا سایر نیروهای خود ایجاد کنید.

مدیریت سادۀ سایت

کار با سایت شما واقعاً ساده است و هر کسی از پس مدیریت آن بر خواهد آمد. با خیال راحت اینکار را به نیروهای خود بسپارید.

ایمیل اختصاصی

برای خودتان، ایمیل‌ اختصاصی بسازید. گرفتن ایمیل از آدرسی مثل [email protected]، حتماً روی بیمار تاثیر مثبتی دارد.

آمارگیر پیشرفته

آمار دقیق بازدیدکننده‌های خود را داشته باشید. آنها چند نفر هستند، چگونه شما را پیدا کرده‌اند، در چه شهر یا کشوری زندگی می‌کنند و ...
 
طراحی وب سایت پزشکی
 
مقاله علل شکست سایتهای پزشکی را بخوانید
خود ارتباط با مشتریان را تقویت کرده و درآمد خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهند. اگر شما یک پزشک هستید قطعا تمایل به جذب بیماران بیشتری دارید و داشتن یک وب سایت مناسب می‌تواند برای انجام این کار بسیار مناسب باشد. شما باید در ابتدا یک وب سایت کامل برای خود فراهم کنید و سپس امکاناتی را در آن برای بیماران خود قرار دهید تا باعث سهولت ارتباط بیمار با شما و همچنین ایجاد حس اعتماد در بیمار شود.‌ لازم بذکر است در طراحی سایت‌های پزشکی حتما باید نکاتی رعایت شود.
در طراحی سایت پزشکی نکات یکسانی وجود دارد که همیشه باید رعایت شوند و همین نکات است که در واقع سبب افزایش ورود بیمار و بهبود کسب و کار پزشکان می‌شود. هر پزشک با توجه به تخصص خود بیماران منحصر به فرد خود را دارد اما زمانی که نیاز به طراحی سایت روانپزشکی داریم معمولا امکانات پیش فرضی را بدون در نظر گرفتن تخصص پزشک باید در سایت رعایت کنیم. از جمله این بخش ها می توان به بخش تماس با ما، درباره پزشک، تخصص‌های اصلی، رزرو وقت آنلاین و… اشاره کرد که در ادامه بیشتر با این موارد آشنا خواهید شد. اگر شما یک پزشک هستید قطعا تمایل به جذب بیماران بیشتری دارید و داشتن یک وب سایت مناسب می‌تواند برای انجام این کار بسیار مناسب باشد. شما باید در ابتدا یک وب سایت کامل برای خود فراهم کنید و سپس امکاناتی را در آن برای بیماران خود قرار دهید تا باعث سهولت ارتباط بیمار با شما و همچنین ایجاد حس اعتماد در بیمار شود.

نکاتی ضروری طراحی سایت پزشکی حرفه ای

قبل از اینکه به توضیح بیشتر در مورد نکات اصلی در طراحی سایت پزشکی بپردازیم این موضوع مهم را باید بدانید که بهترین سایت های پزشکی با نام خود پزشک فعال هستند و بهترین گزینه برای انتخاب نام دامنه، اسم خود شما می‌باشد.

1- انتخاب نام مناسب برای وب سایت پزشکی:

همانطور که مطرح شد بهترین نام برای یک وب سایت پزشکی، نام خود پزشک می‌باشد، اما نکته مهم دیگری نیز در این بخش اهمیت دارد و آن ثبت دامنه هایی است که ممکن است بیماران به اشتباه آن را وارد کنند. یکی از مشتریان ما آقای دکتر سجودی است که نام ایشان با دو حالت drsojodi و drsojoodi نوشته می‌شود، بهترین گزینه در این زمان این است که شما هر دو نام را ثبت نمایید و سپس یکی از آنها را سایت اصلی خود کرده و دومی را به روی سایت اصلی redirect کنید.

2- بخش درباره ما و تماس با ما:

قطعا هر بیماری وقتی پزشک مد نظر خود را در وب می‌یابد اول از همه تمایل دارد تا در مورد آن پزشک اطلاعات بیشتری کسب کند و سپس به دنبال تماس با پزشک خود خواهد بود. پس داشتن این دو بخش در یک وب سایت پزشکی اجتناب ناپذیر است و نیاز که حتما این دو بخش را در وب سایت خود داشته باشید.
 
درباره ما

3- نمایش مکان مطب روی نقشه:

شما باید هرکاری که باعث شود بیمار راحت تر بتواند مطب پزشک را پیدا کند در وب سایت خود انجام دهید، امروزه بیش از 90٪ عموم مردم گوشی های هوشمند دارند و می‌توانند به راحتی با دیدن موقعیت شما روی نقشه گوگل شما را پیدا کنند. شما می‌توانید با نمایش موقعیت خود روی نقشه گوگل در وب سایت تان بیمار را سریعتر به مطب هدایت کنید.

4- بخش نظرات مشتریان راضی:

با توجه به حرفهایی که مردم پشت همه افراد و کسب و کار ها مطرح می‌کنند این بخش می‌تواند به خوبی عالی بودن خدمات شما را به دیگران انتقال دهد، بخش نظرات می‌تواند به صورت متن‌های باشد که بیمار شما پس از معالجه می‌نویسد یا فایل های صوتی و تصویری باشد که پس از بهبود بیمار از آن تهیه می‌کنید. این بخش می‌تواند اطمینان بالایی را برای فردی که می‌خواهد اولین بار به شما مراجعه کند فراهم آورد و قطعا سبب افزایش ورودی شما خواهد شد.

5- بخش رزرو آنلاین وقت:

در وب‌سایت های پزشکان ایرانی این مورد کمتر دیده می‌شود زیرا اکثر پزشکان در مطب به اینترنت متصل نیستند و سعی دارند این بخش را با همان روش سنتی رزرو تلفنی پیش ببرند، اما موضوعی که مهم است در طراحی سایت پزشکی بسیار اهمیت دارد که اگر فردی در ساعات خارج از ساعات اداری به وب سایت شما مراجعه کرد نیز بتواند وقت قبلی رزرو کند و یا فرمی را پر کند تا شما در روز بعدی با آن فرد تماس بگیرید. این امکان نیز می تواند مشتریان خوبی را به سمت مطب هدایت کند و ثبب افزایش ورودی یک پزشک شود.

6- مقالات آموزشی تخصصی:

مقالات در طراحی سایت پزشکی از چند جهت دارای اهمیت بالایی هستند و می‌توانند بسیار در افزایش ورود بیمار تاثیرگذار باشند. مقالات تخصصی که بتواند به یک بیمار کمک کند قطعا باعث خوشحالی آن شده و حتما نام شما را به عنوان فردی که به او کمک کرده اید به خاطر خواهد داشت. از جهتی دیگر مقالات برای بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجو نیز بسیار تاثیرگذار هستند و می‌توانند باعث افزایش ورودی شما از موتورهای جستجویی مانند گوگل بشوند.
 
طراحی سایت دندانپزشکی و کلنیک

طراحی سایت پزشکی چقدر زمانی می برد؟

شاید برای شما این سوال مطرح شود که طراحی چنین سایتی با این امکانات چقدر می‌تواند زمان بر باشد؟ طبق تجربه ما در طراحی وب سایت‌هایی که برای پزشکان انجام داده‌ایم این زمان بین 15 تا 25 روز کاری می‌باشد که بتوان یک طراحی عالی با توجه به تخصص پزشک پیاده‌سازی کرد و آن را برای استفاده در اختیار پزشک قرار داد و آموزش های لازم را نیز برای فعالیت‌های آتی مطرح کرد. پزشک نیز می‌تواند در این زمان برای تولید محتوا و تهیه مطالبی که نیاز است در سایت منتشر شود اقدام کند و به طور موازی با تیم طراحی سایت همکاری کند.

هزینه طراحی سایت پزشکی چقدر است؟

سایت‌های پزشکی با توجه به امکانات مختلفی که پزشک برای وب سایت خود احتیاج دارد می‌تواند متفاوت باشد، یک سایت پزشکی ساده می‌تواند با مبالغ بسیار اقتصادی طراحی شود و یک سایت پزشکی فوق‌العاده نیز می‌تواند با مبالغ مناسبی با توجه به بودجه پزشک پیاده سازی شود. اگر تمایل دارید در این خصوص اطلاعات دقیق تری دریافت کنید می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید تا اطلاعات کامل تری را در اختیار شما قرار دهند
 
 

طراحی سایت پزشکی

در دنیای الکترونیک امروز به دلیل دستیابی راحت برای فراگیری علوم مختلف افراد سعی دارند تا بیشتر نقاط مبهم موجو در ذهنشان را از طریق اینترنت به به جواب برسانند.در کنار این موضوع افرادسعی دارند تاکارهای روز مره خود را نیز به راحتی به انجام برسانند. شما به عنوان پزشک به طراحی وب سایت پزشکی برای خدمت رسانی بهتر به بیماران خود نیاز دارید. شما با داشتن وب سایت پزشکی،توانایی این را پیدا میکنید تا رزومه کاری خود را در اختیار بیمارانتان قرار دهید.این امر موجب ایجاد حس اعتماد بین شما و مخاطبتان میگردد.همچنین در طراحی سایت پزشکی امکان رزرو وقت به صورت آنلاین وجود دارد که ارتباط بیماران با شما را بسیار راحت تر و سریعتر میکند.این نکته دارای اهمیت بسیار زیادی برای بیماران است که میتوانند بدون حضور فیزیکی نوبت خود را دریافت کنند.
نکته ای دیگر درباره طراحی وب سایت پزشکی این است که با قراردادن مقالات و تجربیات خود و در میان گذاشتن آنها با دیگر همکارانتان و یا پزشکانی که به تازگی کار خود را آغاز نموده اند تعداد بازدید سایت خود را به صورت رایگان بالا برده و به صدر جستجو ها بیایید. اگر فردی با جستجو در اینترنت در رابطه با بیماری خود مطلب جالبی در سایت شما پیدا کند مطمئنا سایت شما را به دوستان خود نیز معرفی خواهد کرد و اینگونه بازدید کنندگان سایت شما به مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند شد.با طراحی سایت پزشکی شما ارتباط مستقیمی با مراجعان خود داشته و میتوانید به صورت اینترنتی از وضعیت بیماران خود مطلع شده و مشاوره لازم را ارائه دهید.

ویژگی های طراحی وب سایت پزشکی

یکی دیگر از محسنات طراحی وب سایت پزشکی وجود داشتن صفحه تماس با ما است که افراد میتوانند به راحتی راه های ارتباطی با شما را در یابند و در صورت نیاز وقت خود را نیز رزرو کنند.مراجعه کنندگان شما به راحتی می توانند از طریق آدرس و گوگل مپ موجود در صفحه تماس با ما مطب شما را پیدا کنند. بیماران حتی می توانند از طریق سایت پزشکی شما وقت معاینه بگیرند و یا حق ویزیت خود را اینترنتی پرداخت کنند.
یکی از قسمت های جالب سایت شما می تواند قسمت پرسش و پاسخ باشد. شما همچنین می توانید لیستی از سوالات متداول بیماران به همراه جواب در سایت خود قرار دهید و با این کار در وقت خود و بیمارنتان صرفه جویی کنید. همچنین با راه اندازی امکان چت برای بیماران هم اعتماد بیماران را جلب می کنید و هم باعث می شود تا بیمارانی که از شما راضی هستند تجربه خود را با بیمارانی که شناخت کافی از شما ندارند به اشتراک بذارند و این بهترین تبلیغ برای حرفه شما محسوب می شود.
مواردی که گفته شد تنها بخشی از امکانات یک سایت پزشکی می باشد اما همین موارد دلایل کافی برای طراحی وب سایت پزشکیمی باشد. امروزه پزشکانی در کار خود موفق می باشند که با علم اینترنت آشنایی بیشتری دارند زیرا مواردی که گفته شد سرویس های است که بیماران شما از شما خواهند خواست. جامعه ی پزشکان برای معرفی خود و ارائه ی خدمات پزشکی، نیازمند طراحی سایت پزشکی قوی و جذاب هستند. معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و … مهمترین مسائلی هستند که پزشکان میتوانند با طراحی وب سایت پزشکی مختص حرفه ی خود از آن بهره مند گردند.

طراحی سایت دندانپزشکی

با طراحی سایت دندان پزشکی میتوانید نمونه کار های خود را در دسته بندی ها ی مشخص قرار داده و از این روش برای نشان دادن تجربه و کیفیت کار خود به مخاطبین خود در طیف بسیار گسترده تر استفاده نمائید.
یکی از مزایای داشتن یک طراحی سایت دندانپزشکی امکان ایجاد پرونده های الکترونیکی برای بیماران می باشد به طوریکه آنها بتوانند با داشتن نام کاربری و کلمه عبور به صورت آنلاین به سوابق پزشکی خود دسترسی پیدا کنند.همچنین این امکان موجود است تا پرداخت ها به صورت آنلاین صورت گیرند.
طراحی سایت پزشکان
طراحی سایت پزشکان، باید به صورتی باشد که با ورود به سایت ، خدمات پزشک و کلینیک و بیمارستان و درمانگاه نمایش داده شود. طراحی وب سایت پزشکی باید طوری باشد که امکانات اصلی آن مانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت از جمله درباره ما و تماس با ما در کنار هم قرار بگیرند.این موارد از جمله کارهایی که شرکت طراحی سایت دیجیتال مدیکال انجام میدهد.همچنین در صورت درخواست و برای فتح صدر جستجو ها از خدمات سئو دیجیتال مدیکال نیز استفاده نمائید.در ادامه از چرایی این کار صحبت خواهیم کرد.

امکانات سایت پزشکی

امکان نمایش رزومه پزشک
امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت
امکان مشاوره رایگان و یا هزینه ای
قابلیت رزرواسیون و تعیین وقت ویزیت
انتشار اخبار و مقاله ها و تازه های پزشکی
اعلام لیست شرکت های بیمه طرف قرارداد
مشخص کردن مکان دقیق مطب با گوگل مپ
درج و مدیریت پرونده های بیماران توسط پزشک
با طراحی وب سایت پزشکی امکان ارسال ایمیل برای افراد و بیماران بوجود میاید
ثبت سوابق پزشکی بیمار و ثبت نام بیمار در سایت برای مشاهده سوابق و وقتها
راه اندازی قسمت نظر سنجی برای به اشتراک گذاشتن نظرات سوالات و تجربه های بیماران
 
پزشکی ضروری است؟
با نفوذ اینترنت در کشور، امروزه بسیاری از افراد برای یافتن اطلاعات پزشکی و درمانی موردنیاز خود، قبل از هر چیز در اینترنت جستجو می‌کنند. از منظر پزشکی باید بگوییم که در چند سال اخیر با طیف کمتری از بیماران سنتی روبرو هستیم؛ حتی برخی از آن‌ها از فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی، اقلام درمانی موردنیازشان را تهیه می‌کنند. بنابراین فعالان حوزه پزشکی اعم از پزشکان و مراکز و شرکت‌های خدمات درمانی برای معرفی و بهتر دیده شدن خدمات خود باید حضوری فعال در فضای مجازی داشته باشند.طراحی وب سایت پزشکی ضمن ارتقای سطح خدمات سلامت کشور می‌توانند به ارتباط بهتر بیماران با پزشکان و افزایش آگاهی آن‌ها از خدمات پزشکی نقش اساسی ایفا کنند.
معرفی در گوگل
دارای زیر ساخت و افزونه قوی سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو
 
طراحی سایت پزشکان با هدف ارتقاء سطح خدمات سلامت و سهولت ارتباط بیماران با پزشکان و افزایش آگاهی بیماران انجام گرفت، امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر مردم برای نیازهای درمانی و پزشکی خود در گوگل جستجو می کنند و به سایت پزشکان مراجعه می نمایند،طراحی سایت ویژه پزشکان و حضور در اینترنت موجب افزایش کسب و کار آن ها شده است.

کلینیک های درمانی و طراحی سایت پزشکان

در طراحی سایت پزشکی به این نکته توجه داشته باشید علاوه بر طراحی زیبا باید اصول سئو سایتنیز در آن رعایت شود، چرا که با رعایت قوانین موتورهای جستجو یا سئو سایت می توان سایت را بیشتر در معرض دید کاربران قرار داد و به این ترتیب آمار بازدید از سایت و مراجعه کنندگان افزایش می یابد.
به این نکته توجه داشته باشید که حدود 80 درصد کاربران از طریق موتورهای جستجو وارد وب سایت شما می شود به این ترتیب سایت بهینه شده مهمترین ویژگی یک سایت حرفه ای و خوب برای پزشکان می باشد.
باید بگوییم طراحی سایت حرفه ای ویژه پزشکان معتبرترین و شایسته ترین نوع حضور پزشک در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می باشد، در واقع می توان گفت وب سایت ویژه یک پزشک همانند یک مطب مجازی است که پزشک می توان از طریق آن با پزشک ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را بپرسد.

طراحی سایت پزشکان باید ویژگی های ذیل را داشته باشد:

در یک طراحی سایت پزشکیباید تمامی تخصص ها ، میزان تحصیلات و سوابق کاری پزشک مورد نظر توضیح داده شود.
دارای سیستم نوبت دهی آنلاین و مشاوره آنلاین باشد.
دارای قسمت سوالات متداول بیماران و بازدیدکنندگان باشد.
نقشه مطب و اطلاعات تماس و آدرس پزشک ، روزهای حضور او در مطب باید در سایت موجود باشد.
درباره خدمات پزشک توضیحاتی ارائه شده باشد.
نمونه کارهای پزشک و ویدیوهای او در سایت موجود باشد.
لینک شبکه های اجتماعی که پزشک فعالیت می کند در سایت قرار داده شود.
مقالات و محتواهای آموزشی در وب سایت موجود باشد.
تیم حرفه ای دیجیتال مدیکال در طراحی سایت دامپزشکی قوانین مربوط به سئوی سایت یا بهینه سازی موتورهای جستجو را رعایت می کند.
تیم حرفه ای دیجیتال مدیکال با توجه به خواسته پزشکان و با دید هنری طراحی سایت های زیبا و حرفه ای انجام می دهد.
سایت های طراحی شده توسط این شرکت قابلیت ریسپانسیو دارد.
منو ، مطالب و خدمات به راحتی در دسترس قرار دارد.
نمونه کارهای پزشک و ویدیوهای آموزشی در وب سایت موجود است و به راحتی قابلیت دسترسی دارد.

سئو سایت پزشکان

سئو سایت قوانینی دارد که برخی از آن ها مربوط به طراحی سایتمی باشد که شرکت طراحی سایت آن را هنگام طراحی باید رعایت کند.
مواردی که در سئو سایت باید رعایت شود به شرح ذیل می باشد:

تولید محتوای پزشکی

محتوا از جمله مهم ترین موارد در سئو سایت می باشد پس باید به آن توجه ویژه ای شود.
لینک دهی های مناسب به کلمات مفید تا کاربر با آن ها بتواند در صفحات مختلف به جستجو بپردازد.
برچسب های مناسب با مطالب صحفه وب سایت که تاثیر بسزایی در به دست آوردن رتبه خوب در گوگل دارد.
استفاده از ویدیو وعکس های کم حجم با عنوان مناسب تا موتورهای جستجو بتوانند تشخیص دهند عکس مربوط به چه موضوعی است.
ریسپانسیو بودن سایت به این معنا که سایت در نمایشگرهای مختلف با اندازه های متفاوت به درستی نمایش داده شود.
سرعت لود سایت باید بالا باشد.
سایت باید لینک های خارجی مناسبی داشته باشد.
دارای شبکه های اجتماعی باشد، اهمیت شبکه های اجتماعی در سئو را در مقاله مربوط به آن توضیح داده ایم می توانید به آن مراجعه کنید
 
طراحی سایت پزشکی چه مواردی را در بر دارد ؟
به چه نکاتی در طراحی سایت پزشکی باید توجه کنیم ؟
قیمت طراحی سایت بر چه اساسی مشخص میشود ؟
آیا همه ی پزشکان به طراحی سایت نیاز دارند ؟
زمانبندی اجرای طراحی سایت به چه صورت است ؟
کمی به گذشته برمیگردیم ، حدود ۱۰ سال پیش کمتر پزشکی احساس نیاز به طراحی سایت پیدا میکرد ، در آن زمان شیوه بازاریابی و جذب بیماران با امروز کاملا متفاوت بود ، در گذشته نه چندان دور پزشک از طریق معرفی ، تبلیغات چاپی ، تبلیغات محیطی و انواع روش های غیر اصولی مانند استفاده از بازاریابان و صرف هزینه های بسیار سنگین و پورسانت های بسیار زیاد جذب مشتری و بیمار میکردند که این روش ها در پزشکان زیبایی بسیار زیاد بود.
پس از گذشت چند سال در پزشکان این احساس ایجاد شد که بیماران آن ها به شدت کاهش یافته است و روش های قدیمی و پر هزینه برای جذب بیمار به هیچ عنوان جواب نمبدهد ، عده ی محدودی از پزشکان به طراحی وب سایت پزشکی و سئو سایت پزشکی توجه داشتند ، در آن زمان شاید تعداد پزشکانی که طراحی سایت پزشکی داشتند به تعداد انگشتان دست نمیرسید. این تاریخچه کوتاهی از طراحی سایت پزشکی است. حال در ادامه به پرسش های دیگری پاسخ میدهیم.

چرا پزشک باید سایت داشته باشد ؟

بیماران و کسانی که مشکلات مختلف دارند و میخواهند به پزشک مراجعه کنند در مرحله اول مشکل خود را در موتورهای جستجوگر جستجو میکنند ، حال چه کسانی دیده میشوند ؟ کسانی که وب سایت پزشکی دارند و در نتایج جستجو در رتبه های بالاتری قرار دارند ، بیمار به آن ها اطمینان بیشتری دارند تا پزشکانی که در مجلات و تراکت های تبلیغاتی خود را معرفی میکنند.
بیماران برای دیدن نمونه کارها و اطمینان به پزشک در قدیم به مطب مراجعه میکردند نمونه کارهای پزشک را مشاهده میکردند و مهمترین نکته برای پزشکان در گذشته شلوغی مطب آن ها بود ، این در حالی است که امروزه بیماران به وب سایت پزشک مراجعه و تمامی نمونه کارهای پزشک و توضیحات آن را مطالعه و مشاهده میکنند و وقت خود را صرف رفت و آمد های زیاد در مطب ها نمیکنند.
بیماران ، امروز به پزشکانی اطمینان میکنند که با شفافیت کامل صحبت کنند ، در گذشته بیمار به پزشک مراجعه میکرد و نمیتوانست دقیقا صحت صحبت های پزشک را متوجه شود ولی امروز با کمی جستجو در دنیای مجازی حقایق مشخص میگردد و بیمار به راحتی میتواند مقایسه و انتخاب کند.
برای تعیین وقت به بیمار اعلام میشد ساعت ۴ مطب باشید ، بیمار ساعت ۴ مراجعه میکرد و متوجه میشد که روی کاغذ اسمش نوشته شده و ۲۰ نفر در انتظار هستند و گاهی باید بین ۲ الی ۴ ساعت منتظر میماند ولی امروز بیمار به وب سایت پزشک مراجعه میکند و تعیین وقت آنلاین و دقیق را تجربه میکند.
در گذشته مردم به پزشکان محله خود ویا نهایتا یک محله آن طرف تر مراجعه میکردند ولی امروز بیمار از شهر ، استان و حتی از کشوری به کشور دیگری میرود تا بتواند پزشک مورد تایید خود را ببیند ، این اطمینان در دنیای مجازی آسان به وجود می آید ، یک طراحی سایت پزشکی اصولی شما را در نتایج جستجوی بیماران نمایش میدهد و بیمار را جذب میکنید.
آمار جدید گوگل در مورد جستجو های مردم دنیا در حوزه پزشکی توجه خیلی ها را به این آمار جلب کرد ، گوگل در آخرین آمار خود در جستجوهای پزشکی اعلام کرد بیشترین جستجوی مردم دنیا در مورد مشکلات پزشکی هست ، این آمار نشان میدهد که دوره روش های سنتی جذب بیمار به پایان رسیده است.
طراحی سایت پزشکی بیماران شما را از محله ، کوچه و منطقه شما فراتر میبرد.

به چه نکاتی در مورد طراحی سایت پزشکی باید توجه داشته باشیم ؟

طراحی سایت پزشکی باید بر اساس روانشناسی رنگ ها صورت پذیرد و از رنگ های پزشکی در طراح سایت پزشکی استفاده شود.
طراحی سایت پزشکی باید به صورت انطباق پذیر باشد ، به این معنی که مخاطب شما بتواند با هر دستگاه الکترونتیکی وب سایت را به راحتی باز و مطالب آن را مشاهده کند ، موبایل ، لپ تاپ ، کامپیوتر شخصی و حتی تلویزیون های بزرگ و هوشمند.
طراحی سایت پزشکی باید دسترسی سریع و جذابی داشته باشد ، برای مثال اگر بیمار میخواهد نمونه کارهای درمانی شما را مشاهده کند باید نهایتا با ۲ کلیک به نتیجه مورد نظر خود برسد.
طراحی سایت پزشکی باید بر اساس قوانین گوگل باشد و مناسب برای موتورهای جستجوگر طراحی شود. این به این معنی است که طراحی سایت دامپزشکی شما باید گوگل پسند باشد تا گوگل شما را در نتایج جستجوی خود جای دهد.
طراحی سایت پزشکی باید به روز باشد ، این به این معنی است که باید از سیستم های مدیریت محتوای معتبر و کاربرپسند استفاده شود. سیستم های مدیریت محتوای زیادی وجود دارد ولی واقعا کدام یک از آن ها معتبر و قابل اطمینان است ؟ در مطلب دیگری در این باره صحبت خواهیم کرد. (به بخش مطالب مقالات مراجعه نمایید)
طراحی سایت پزشکی باید قالب جذاب و بر اساس تخصص پزشک طراحی شود ، برای مثال قالب سایت یک ارتودنتیست و قالب سایت یک متخصص گوش و حلق و بینی نباید در یک قالب طراحی شود ، طراحی قالب برای هر تخصص و هر پزشک باید متفاوت باشد.
قیمت طراحی سایت پزشکی بر چه اساسی مشخص میگردد و اصول قیمت گذاری طراحی سایت پزشکی بر چه اساس است ؟
اولین و مهمترین نکته در مورد قیمت گذاری و قیمت طراحی سایت پزشکی سابقه و نمونه کارهای فعال طراح وب سایت است ، هرچه طراح سایت شما نمونه کارهای فعال بیشتر و همچنین طراحی های خاص تری داشته باشد شما در ادامه روند طراحی سایت پزشکی حرفه ای خود آسوده تر هستید زیرا تجربه طراح وب سایت شما را راهنمایی خواهد کرد.
در قیمت طراحی سایت پزشکی بستگی به نوع طراحی سایت و نوع سیستم مدیریت محتوای وب سایت قیمت گذاری صورت میگیرد ، برای مثال طراحی اختصاصی قالب سایت پزشکی هزینه ی بیشتری نسبت به استفاده از قالب های رایگان دارد ، ویا استفاده از سیستم های مدیریت محتوای معتبر هزینه ی بیشتری خواهد داشت تا استفاده از سیستم های غیر معتبر
شاید بارها شنیده باشید که تعرفه طراحی سایت پزشکی از ۸۰۰.۰۰۰ تومان اعلام میشود تا ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان ولی واقعا چه تفاوت هایی بین این قیمت ها وجود دارد و آیا سایت ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومانی واقعا شما را به مخاطب واقعی میرساند و این مبلغ واقعا برای طراحی سایت پزشکی مناسب است ، قطعا جواب مشخص است و هر نوع از طراحی سایت قیمتی مشخص دارد ، طراحی سایت پزشکی با قیمت بسیار بالا به دلیل استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی است که واقعا در وب سایت پزشکی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی نیاز نیست و قیمت طراحی سایت پزشکی ارزان هم به دلیل استفاده از سیستم مدیریت محتوای غیر معتبر است.
هزینه طراحی سایت پزشکی در شرکت طراحی سایت دیجیتال مدیکال معادل ۳.۲۰۰.۰۰۰ تومان است و علت آن را میتونید در نمونه کارها ، تعداد نمونه کارهای طراحی سایت پزشکی و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آن جستجو کرد.
ورود اولیه اطلاعات به صورت رایگان انجام میشود و هر ایده جدیدی که در این حوزه به وجود بیاید به رایگان بر روی طراحی سایت پزشکی شما نیز اجرا میگردد.
طراحی سایت پزشکی چقدر زمان میبرد و چه عواملی در زمان تاثیرگذار است ؟
زمان حدودی طراحی سایت پزشکی و طراحی قالب سایت پزشکی بین ۲۰ الی ۳۵ روز کاری هست
بستگی به میزان اطلاعات اولیه این زمان میتواند بیشتر و کمتر شود
بستگی به امکانات مورد نیاز شما روی طراحی سایت پزشکی نیز زمان متغییر خواهد بود
طراحی سایت پزشکی توسط دیجیتال مدیکال چه مزایایی خواهد داشت ؟
طراحی اختصاصی قالب وب سایت
استفاده از آخرین تکنولوژی های طراحی سایت
استفاده از روانشناسی رنگ ها در طراحی سایت پزشکی
زمانبندی دقیق در اجرای پروژه طراحی سایت پزشکی
پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته به معنی واقعی کلمه
ورود اطلاعات اولیه و نمونه درمان ها به صورت رایگان
معرفی وب سایت پزشکی در تمامی موتورهای جستجوگر
استفاده از سیستم مدیریت محتوای معتبر و جهانی وردپرس
بدون محدودیت در تعداد زبان های وب سایت
استفاده از قدرتمند ترین سرورهای ایران ، وابسته به شرکت زیر ساخت ایران ، آلمان و انگلستان

برخی از موارد و امکانات سایت پزشکی :

معرفی پزشک : در این بخش پزشک بیوگرافی ، مدارک ، افتخارات و توضیحات کاری خود را قرار میدهد
مقالات پزشکی: شامل مقالات آموزشی ، مقالات تخصصی ، موارد قبل از درمان و بعد از درمان و فایل های آموزشی
معالجه از راه دور : شامل فرم ها و امکانات دسترسی به اطلاعات بیمار از راه دور به صورت ثبت تیکت و یا چت آنلاین
سئوالات رایج پزشکی : به ۲ صورت پرسش های متداول و پرسش و پاسخ بیماران
امکان رزرواسیون و مشخص نمودن زمان قرار با پزشک یا تعیین وقت در کلینیک ، به صورت کاملا داینامیک و ساده
بخش تور مجازی و نمایش ۳ بعدی مطب و یا کلینیک و یا نمایش ۳۶۰ درجه از مطب و تجهیزات (تصویربرداری این بخش به درخواست پزشک انجام خواهد شد)
امکان بانک کتاب ها و مجلات پزشکی : در این بخش مطالب و اخبار پزشکی به روز خواهد شد
نمایش محل مطب یا کلینیک در نقشه ی گوگل : ثبت اختصاصی در گوگل مپ (دامنه های .ir ثبت در گوگل مپ نخواهد داشت)
بخش معرفی خدمات و تخصص های کلینیک و یا پزشک
بخش اخبار و مقالات با ثبت بی نهایت خبر و مقاله در سایت
بخش نظرات کاربران در رابطه با خبر، مقاله و…
ثبت نامحدود منوهای تو در تو در سایت به صورت ساده و داینامیک
بخش تماس با ما و ارسال پیغام به ایمیل‏ های مدیر سایت
بخش گالری تصاویر و فیلم ، انیمیشن های آموزشی و تحقیقاتی
تنظیم کلمات کلیدی سایت برای هر صفحه به صورت جداگانه جهت سئو
 

طراحی وب سایت پزشکی

شرکت طراحی سایت دیجیتال مدیکال با سال ها تجربه در زمینه تولید محصولات فناوری در حوزه پزشکی با نیاز سنجی و وب سایت های ویژه پزشکی و رفتار شناسی کاربران ، اقدام به ارائه بسته های ویژه طراحی و پیاده سازی وب سایت ویژه پزشکان و طراحی سایت پزشکی ، دندانپزشکان و طراحی سایت پزشکان و مراکز درمانی نموده است.
ما پیشنهاد میکنیم قبل از شروع کار و داشتن یک وب سایت پزشکی حتما با متخصصان این حوزه مشورت داشته باشید . و بهتر است برای کسب رتبه بهتر و داشتن وب سایت مناسب از روش های آماده و سریع مثل پنل های Wordpress , Joomla cms و ... استفاده نکنید و حتما از طراح وب سایت خود کار حرفه ای با طراحی گرافیک اختصاصی بخواهید.
طراحی سایت پزشکی یکی از روش‌های ارائه‌ی خدمات و اطلاعات و جذب مخاطبان برای پزشکان، دندانپزشکان، روانپزشکان، گروه‌های پزشکی، درمانگاه‌ها، بیمارستان‌ها، طراحی سایت داروخانه‌ها و سایر مراکز پزشکی و درمانی به شمار می‌رود.
برخی خدمات قابل ارائه در یک سایت پزشکی عبارتند از:نمونه های طرحی سایت پزشکی
معرفی خدمات
مقالات پزشکی و سلامت
اخبار پزشکی و سلامت
سوابق و مدارک
مشاوره‌ی آنلاین
پرسش و پاسخ پزشکی و سلامت
نوبت دهی آنلاین
پرونده آنلاین پزشکی بیمار
فیلم و صوت آموزشی پزشکی
گالری تصویر پزشکی و سلامت
پاسخ دهی نتایج بررسی آنلاین
مراجعه‌ی معکوس برای چکاپ ماهیانه و سالیانه
طراحی سایت پزشکان
پزشکان در رشته‌های مختلف می‌توانند به صورت مجزا، خدمات بسیاری را به بیماران و جستجوگران آنلاین ارائه کنند. در اختیار داشتن یک سایت پزشکی خوب و جامع می‌تواند به عنوان ابزاری کارآمد در بازاریابی محتوایی به حساب آید.
طراحی سایت پزشکان بسته به شرایط موجود می‌تواند شامل بخش‌های ذکر شده در قسمت قبل و بسیاری امکانات دیگر بر اساس نیاز بیماران و مخاطبان باشد.
طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی
از مهم‌ترین نیازهای در سایت‌های پزشکی، ثبت وقت یا نوبت برای زمان ملاقات با پزشک است. امکان مدیریت کامل روی زمان‌های حضور، مدت استاندارد ویزیت، شرایط لازم برای درخواست نوبت، امکان دریافت وجه آنلاین، مشاهده‌ی گزارش نوبت‌های ثبت شده و بسیاری امکانات سفارشی دیگر می‌توانند در یک سایت طراحی شده ویژه پزشکان در نظر گرفته شوند.
 
درخواست رزرو وقت می‌تواند در شکل ساده‌تر هم طراحی و پیاده‌سازی شود تا بیماران زمان مناسب و خدمات مورد نیاز خود را اعلام نمایند و تعیین زمان دقیق از طریق تماس با بیمار به انجام برسد.
طبقه‌بندی محصولات و تجهیزات پزشکی به گونه‌ای که مخاطبان بتوانند نیازهای خود را به آسانی بیابند و اطلاعات کافی و لازم را کسب کنند از نیازهای اساسی در این گروه به شمار می‌رود.
طراحی سایت مراکز پزشکی، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها
مراکز پزشکی، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و گروه‌های پزشکی با طراحی سایت، علاوه بر ارائه‌ی خدمات سنتی با ارائه‌ی خدمات آنلاین از جمله رزرو وقت آنلاین، پاسخدهی آنلاین و بسیاری خدمات ارزشمند دیگر، با مکانیزه کردن خدمت رسانی علاوه بر کاهش هزینه‌ها، رضایت مراجعین را جلب نمایند.
داروخانه‌ها نیز همانند سایر گروه‌های مرتبط با پزشکی خدمات مختلفی را می‌توانند به صورت آنلاین ارائه نمایند. از آن جمله می‌توان به پرسش و پاسخ دارویی، پیگیری وجود یا عدم وجود داروهای خاص، مشاوره‌ی آنلاین و خدمات متداول دیگر که در جلب رضایت بیماران اثرگذار است، اشاره نمود.
طراحی وب سایت داروخانه‌ از امکانی متفاوت نیز می‌توانند بهره‌مند شوند. فروش اقلام پزشکی و بهداشتی که به نسخه‌ی پزشک نیاز ندارند از طریق راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی برای داروخانه‌ها امکان‌پذیر است.
وب سایت مشاوره و دانستنی‌های سلامت
طراحی سایت‌های پزشکی که به طور مستقیم با پزشک خاص یا مجموعه‌های خاص در ارتباط نباشد و خدمات سلامت مانند مشاوره، آموزش و پرسش و پاسخ برای بیماران را به صورت آنلاین فراهم کند امکان‌پذیر است. بسیاری از بیماران پیش و پس از مراجعه به پزشک علاقمندند اطلاعاتی دقیق و مفید را به صورت اینترنتی کسب کنند. ایجاد سایت‌های پزشکی که بتواند مشاوره‌های تخصصی و اطلاعات علمی را به صورت اینترنتی در اختیار این گروه از بیماران قرار دهد می‌تواند ابزاری خوب برای بازاریابی اینترنتی به شمار آید.
سئو در سایت‌های پزشکی
یکی از راه‌های موفقیت سایت پزشکی در جذب مخاطبان، تمرکز روی سئو برای بهبود رتبه سایت در گوگل است. هر چه جایگاه سایت در نتایج جستجوی گوگل بهتر باشد، احتمال مراجعه‌ی مخاطبان به سایت بیشتر خواهد شد. به همین منظور، توجه ویژه به بهینه‌سازی سایت یا سئو سایت می‌بایست از ابتدای کار طراحی سایت پزشکی مورد توجه قرار بگیرد. دیجیتال مدیکال آمادگی دارد همزمان با طراحی سایت، خدمات مشاوره سئو و بهینه‌سازی سایت برای سئو را به انجام برساند.
دیجیتال مدیکال با در اختیار داشتن تجربیات متعدد در طراحی سایت پزشکان، طراحی سایت تجهیزات پزشکی و سایت‌های اطلاعات پزشکی، بهترین همراه شما در طراحی سایت‌هایی در حوزه‌ی سلامت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش طراحی سایت‌های حوزه سلامت با ما تماس بگیرید نمونه های طرحی سایت پزشکی
 
منبع: www.rokaweb.ir  - www.nahanweb.com  -  www.artimanweb.com -   www.allmanet.com 
 
sotweb.com
hamyardev.com
 armanic.com
gowebsite.ir
portal.ir
webramz.com