orthoطراحی وب سایت حرفه ای برای مـتـخـصـصـیـن پوست مو و زیبایی

قبل از هر چیز بهـینه سازی های موتور جستجو بخشی از فرایند طراحی ماست . ما همچنین تضـمین می دهیم که در روند بازاریابی بر اساس کلید واژه هـای پ، وب سایـت شـما در بالا تـرین جایگاه قـرار گیرد . فرایـند طـراحی وب سایـت هـای مـا به صـورت یکـپارچه میـباشد . ما می دانیم متخصـصین پوست مو و زیبایی بسیار پر مشـغله هستند .  بنابراین فرایندی را ایجاد کرده ایم که مدت زمان لازمی که نیاز است شما صرف کار در وب سایتتان کنید را به حداقـل مـمکن برسد . ما تمام ابزارهـایی که وب سایت شما برای داشتن کیفیت بالا بدان نیاز دارد از قبیل مفهوم اولیه ، تصاویر ، افکت های فلش جهت آموزش ویدئـویی بیـماران ... ارائـه می کنـیم . ایـن وب سایـت هـا به طـور کامـل بـا نـرم افـزارهای تخصـصی ، شبکه های اجتماعی و سایر فضا های آنلاین محبوب دیگر سازگار است .

بازاریابی برای متخصـصین پوست مو وزیبایی

ما می تـوانـیم هـزاران بازدید کنـنده را به وب سایـت های مـشـتریان مان تحـویل بدهـیم . برنامه بازاریابی وب سایت های پوست مو و زیبایی یک برنامه بسیار مهیج و صد البته موثر است که میتواند در عرض 3 روز وب سایت شما را در صفحه اول موتور های جستجو قرار دهد .

 

اکنون نمونه ای از وب سایت های حرفه ای این حوزه را مشاهده کنید :

 پکیج های پشنهادی مشاهده کامل نمونه ها

 

طراحی وب سایت های پوست مو وزیبایی یکی از تخصص های ماست . ما می دانیم که شما مشغله های زیادی دارید . به همین دلیل جوانب مهمی را در نظر گرفته ایم . وب سایت کاملاً حرفه ای ، طراحی جذاب ، قراردادن محتوای حرفه ای در وب سایت ، قیمت های رقابتی عالی ... نمونه هایی از خدمات ما به متخصصین عزیز می باشد . طراحی وب سایت خود را با خیال راحت به ما بسپارید .

آیا می دانید سالانه میلیون ها جستجو در زمینه پوست مو و زیبایی توسط کاربران اینترنت صورت می پذیرد ؟ امروزه حضور مستمر در اینترنت به همراه یک وب سایت حرفه ای از ملزومات اساسی به شمار می رود . طراحی سایت پزشکی  آماده ارائه و توسعه وب سایت های حرفه ای برای تمامی متخصصین پوست مو و زیبایی کشور می باشد . جذب مشتری جدید و کسب سهم حداکثری در فضای آنلاین هدف اول ما در روند طراحی وب سایت هایمان خواهد بود .


طی سال های گذشته متخصصین پوست مو و زیبایی که دارای وب سایت های قوی بوده اند شاهد جریان صعودی از حضور بیماران جدیدی هستند که خدمات آنها را برای خودشان انتخاب کرده اند . همین امروز به آنها بپیوندید .

 

طراحی وب سایت های پوست مو و زیبایی

ما طرح های بی نـظـیری ارایه می کنیم . طرحی را ایـجاد می کنـیم که تصـویـری واقـعـی از شـما نـشـان می دهد و بیمارانحقیقی را برای کسب و کارتان جذب می کند . حال دلیل این ادعا را بررسی می کنیم :

سفارش سازی واقعی
گرافیک خیره کننده
طراحی مرحله به مرحله
نمایش اسلاید های سفارشی
صفحات ورودی منحصر به فرد

انحصاری
منحصر به منطقه
عدم استفاده از قالب های آماده
طراحی منحصر به فرد
دامنه و هاست اختصلصی

محتوا
صفحات مربوط به مباحث کسب و کار
کتابخانه آموزش کاربران
مقالات
صفحات نا محدود

orthodontic web development example
dental lab mobile website example


موبایل

طراحی سفارشی
واکنش گرایی اتوماتیک
شماره گیری با یک لمس صفحه نمایش
انجام عملیات با یک لمس صفحه نمایش

dental lab social marketing logos


شبکه های اجتماعی

کانال و ربات تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
آپارات

dental lab educational videos


ویدئو

ویدئو های آموزشی دندانپزشکی
ویدئو های آپارات
سخنرانی متخصصین
ویدئو های آموزشی

ابزارهای پیشرفته با کیفیت فوق العاده
website icon

ویرایشگر

ویرایشگر آنلاین وب سایت شبانه روزی
افزودن تصاویر
افزودن صفحات
افزودن ویدئو


 
video icon

پست الکترونیک

آدرس ایمیل سفلرشی
دسترسی آنلاین به وبمیل
سرویس سازگاری با موبایل
کنترل پیشرفته هرزنامه


 
seo icon

ارتباطات

هشدار قرار ملاقات
فرم های مربوط به بیماران
نظر سنجی آنلاین
بررسی و آنالیز نظر ها


 
marketing icon

کارایی

وب سایت هایی با قدرت بارگیری بالا
سازگاری با مرورگرهای مختلف
به روز رسانی رایگان نرم افزار
نظارت شبانه روزی ( 7 روز هفته و 24 ساعته )

 
mobile website icon

سرور

سازگار با سرویس های روز
دیواره آتش غیر قابل نفوذ
اسکن ویروس ها
نظارت آپ تایم

 
reputation icon

موارد پیشرفته

پشتیبان گیری روزانه وب سایت
سازگاری با موبایل
فعال کردن حالت لمسی
HTML5/CSS3

 

SEO وب سایت خود را به رتبه بالا برسانید

بدون تردید بهـینه سازی موتور جستـجو برای تمـامی وب سایت هایی که به دنـبال سهـم منـاسبی از فضای آنـلاین هستند امری ضـروری به شـمار می رود . ما از آخـرین تکـنولـوژی بهــینه سازی موتـور جسـتجو برای تحقـق این مهـم استفـاده می کنیم . ایجاد شبکه ای از لینک های خارجی ، کد نویسی مبـتنی بر SEO ، بهینه سازی پیشـرفته و صد ها تکنیک دیگر نتایج جذابی برای شما رقم خواهد زد .

On-Site
متا تگ ها
تمیزکاری و بازنویسی
HTML5 پیشرفته
تحلیلگر کلمات کلیدی
محتوای تخصصی
کتابخانه راهنما
وبلاگ سفارشی
محتوای SEO سفارشی
محتوای مشتری
Off-Site
ارسال مقالات
لینک ها / سابقه ها
ارسال لینک ها
تکنیک های اختصاصی
 
اطلاعات بیشتر

بازاریابی فقط طی سه روز

ما در بین کاربران گوگل بالاترین رتبه بازاریابی حوزه پزشکی و دندانپزشکی را دارا هستیم . سهم عادلانه خود را از بین بیماران فضای آنلاین کسب کنید .

تبدیل حداکثری
تحقیق روی کلمات کلیدی
آنالیز رقبا
ایجاد تبلیغات موثر
تعیین اهداف دقیق جغرافیایی
تبلیغات با کیفیت
تبلیغات مستمر
تبلیغات با استفاده از تصاویر
تبلیغات با استفاده از آپارات
تبلیغات با استفاده از رسانه های اجتماعی
تنوع رسانه ها
تلگرام
اینستاگرام
آپارات
گوگل پلاس
 
 
مقایسه پکیج ها

فرآیند کاری در طراحی سایت پزشکی 

ما می دانیم که دندانپزشکان شدیدا درگیر مدیریت قرار ملاقات ها ، تکمیل فرایند درمان بیماران و مسائل مربوط به مدیریت نیروی انسانی مجموعه خود هستند . ما با ساده کردن فرایند کاری به مشتریان مان کمک می کنیم که از وب سایت شان استفاده حداکثری کنند و آن را با سرعت و اثر گذاری بیشتری اجرا کنند .
این بدان معناست که می توانید زمان بیشتری را برای بیماران خود بگذارید.

 

web design step 1 icon

پـلـن
شما فرم ساده ای که اهداف و ایده های تان را نـشـان مـی دهــد تکـمیـل خـواهیـد کرد . طـراحـان ما در طـول فرآیـند به شـمـا کـمـک خـواهـنـد کرد تا شما مطـمـئن شوید ما درک درستی از اولـویت های شما پیدا کرده ایم .

web design step 2 icon

طـرا حـی
ما برای ایجاد یک طرح مفـهومـی ، از اطـلاعـات جـمـع آوری شـده در مـرحـله اول اســتــفـاده خواهیم کرد . این قسـمت از کار ممکن است طی چـندین مرحله نوشـته و تغیـیراتـی در آن بوجود آید . دلیل این امر این است که ما می خواهیم آن چیزی که مد نظر مشتری است را تولید کنیم .

web design step 3 icon

تـو سـعـه
زمانی که طرح تایید می شود ما آن را توسعه می دهیم . قسمت های مخـتلف وب سایت را خواهیـم ساخت و اطـلاعات و اسلاید هایی را درون آن قــرار خــواهـیم داد . این فرایـنـد ممکن است طی دو هفته انجام شود .

web design step 4 icon

شـخـصـی  سـازی
پـس از تکــمـیل شـــدن وب سـایـت ، شمــا می تـوانید آن را بررسی کنـید و سپس تیم طراحی سایت پزشکی  هر تغییری که لازم باشد بنا بر نـظر شـما اعـمال خواهــد کـرد . مـمکن است بخـواهید محتوای سایت را تغـیـیر دهید و یا تصاویری به وب سایت تان اضافه کنید . بعد از ایـن مرحـلـه وب سـایـت شـما آمـاده اجـرا خواهد شد.